Formación
Cursos 
Imprimir
A Coruña
  • ORIENTACIÓN PARA A FASE DE PRÁCTICAS. ELABORACIÓN DE MEMORIA  (8 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 28/10/2017 até 28/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 26/10/2017
    Horario: De 10 a 14 e de 16 a 20h
    Lugar de celebración: A Coruña

  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL-PRIMARIA, SECUNDARIA.  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 28/10/2017 até 28/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 26/10/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: A Coruña

    Lugo
  • X Xornada de Literatura de Tradición Oral: Palabras con memoria: topónimos, ditos, frases, nomes...  (8 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 21/10/2017 até 21/10/2017
    Matrícula: Desde 11/09/2017 até 19/10/2017
    Horario: Mañá de 10:15 a 14:00 e tarde de 16:00 a 20:30h
    Lugar de celebración: Salón de actos da Deputación Provincial de Lugo (Rúa San Marcos, 8)

  • ORIENTACIÓN PARA A FASE DE PRÁCTICAS. ELABORACIÓN DA MEMORIA  (8 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 21/10/2017 até 21/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 19/10/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h.
    Lugar de celebración: Lugo

  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL-PRIMARIA, SECUNDARIA E FP  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 11/11/2017 até 11/11/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 09/11/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Lugo

    Ourense
  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL-PRIMARIA, SECUNDARIA.  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 04/11/2017 até 04/11/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 02/11/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Ourense

    Pontevedra
  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL, PRIMARIA, SECUNDARIA.  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 28/10/2017 até 28/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 26/10/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Pontevedra

    Santiago
  • ORIENTACIÓN PARA A FASE DE PRÁCTICAS. ELABORACIÓN DE MEMORIA  (8 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 21/10/2017 até 21/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 19/10/2017
    Horario: De 10 a 14 e de 16 a 20h.
    Lugar de celebración: Santiago.

  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL-PRIMARIA, SECUNDARIA E FP  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 21/10/2017 até 21/10/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 19/10/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Santiago

  • COMENTARIO DE TEXTOS FILOLÓXICO, LINGÜÍSTICO E LITERARIO  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 02/12/2017 até 02/12/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 30/11/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Santiago

    Vigo
  • ORIENTACIÓN PARA A FASE DE PRÁCTICAS. ELABORACIÓN DA MEMORIA  (8 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 11/11/2017 até 11/11/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 09/11/2017
    Horario: De 10 a 14 e de 16 a 20h.
    Lugar de celebración: Vigo

  • PROGRAMACIONS DIDACTICAS PARA INFANTIL-PRIMARIA, SECUNDARIA.  (10 Horas)
  • Formulario de matrícula
    Desde 11/11/2017 até 11/11/2017
    Matrícula: Desde 08/09/2017 até 09/11/2017
    Horario: De 10:00 a 14:00 e de 16:00a 20:00h. Con traballo posterior para completar 10 horas de formación
    Lugar de celebración: Vigo